GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-05-2019 13:20   Güncelleme : 05-05-2019 13:20

Bayrak Tasarım ve Satış

Uzun yıllardır sektörde yer alan Hesbayrak firması, sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlı satışları ile orta ölçekli bir firma olmasına rağmen son derece büyük işlere imza atıyor. Kurulduğu ilk günden bu yana bayrak, flama, dijital baskı gibi alanlarda uzman ekip ile çalışan firma, müşterilerine hızlı teslimat, üretimde kaliteli ürün kullanımı ve uygun fiyat sunması sayesinde giderek sektördeki yerini üst sıralarda taşıyor

   Bayrak Tasarım ve Satış

 

 


Uzun yıllardır sektörde yer alan Hesbayrak firması, sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlı satışları ile orta ölçekli bir firma olmasına rağmen son derece büyük işlere imza atıyor. Kurulduğu ilk günden bu yana bayrak, flama, dijital baskı gibi alanlarda uzman ekip ile çalışan firma, müşterilerine hızlı teslimat, üretimde kaliteli ürün kullanımı ve uygun fiyat sunması sayesinde giderek sektördeki yerini üst sıralarda taşıyor. Firma, kuruluş ilkesi olarak üretimde daima başarı, dürüstlük, güven ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen, müşteri memnuniyetini her aşamada üst seviyede tutan bir temel mentalite ile çalışıyor.

Hesbayrak Ürün Çeşitleri

Hesbayrak şirketi sektöre ilk adımını attığında flama, dijital baskı, gönder bayrak gibi daha dar bir yelpazede hizmet sunarken gelinen noktada ürün çeşitliliğini oldukça artırmıştır. Türk bayrağı, yelken bayrak makam bayrağı, damla bayrak, saçaklı flama, masa bayrağı, kırlangıç bayrak gibi ürünler ile yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Şirketin üretimini yapmış olduğu tüm ürün çeşitliliğini daha detaylı incelemek için Hesbayrak.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

vadivadi